Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Gruffetråden #2

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-12-18, 13:26   #11
Rabbit
Langøret
 
Rabbit sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2010
Hvor: I byen..
Innlegg: 3.610
Rabbit er virkelig godt liktRabbit er virkelig godt liktRabbit er virkelig godt liktRabbit er virkelig godt liktRabbit er virkelig godt liktRabbit er virkelig godt liktRabbit er virkelig godt liktRabbit er virkelig godt liktRabbit er virkelig godt liktRabbit er virkelig godt likt
Standard

Sv: Gruffetråden #2

Opprinnelig lagt inn av Bloppy, her.

Langfingrede ungdommer!

Poden ble frastjålet airpods fra bukselommen i garderoben da han hadde gym i går. Visstnok er dette tredje tilfellet på 14 dager. Alle tre går i samme klasse, og alle tyveriene skjedde i gymtimen.

De har ikke låsbare skap på skolen, så ingen mulighet for å vegre seg mot slikt. Mange går langt, eller kjører langt i buss. Så jeg skjønner at de ønsker å ha de på tur til og fra skolen. Men bah! Synes litt synd på poden. Han hadde spart penger og kjøpte de selv. Jeje.


Forferdelig ergerlig det der, da. Men,hvis han har kjøpt de nye, får dere ikke da dekket sånt på reiseforsikringen?

Rabbit er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no