Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Filmsjangerallergi, da?

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-07-07, 12:42   #31
Nenne
Introvert optimist
 
Nenne sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Telemark
Innlegg: 24.327
Blogginnlegg: 202
Nenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Filmsjangerallergi, da?

Opprinnelig lagt inn av Skilpadda, her.

Kjedelig film er vel egentlig den eneste genren jeg er ordentlig allergisk mot. (Siden flere her nevner "dumme" eller "dårlige" filmer, regner jeg med at "kjedelig" også er en akseptert genre? )

Kjedelig var et dårlig ordvalg. Jeg tar den. Actionfilmer er i tillegg til å være rett og slett kjedelige også veldig ofte intetsigende, uten plot eller med et syltynt plot som er en fonærmelse mot publikum. At noen i det hele tatt gidder å bruke penger på bilkjøringsscener etter at Blues brothers faktisk er laget, skjønner ikke jeg. Det ER gjort og kan ikke gjøres bedre.

__________________
Nenne

Storesøster (juli -99), Storebror (mars -02), Lillebror (oktober -04)
Nenne er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no