Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Maxikjole til en som rager hele 164 cm over bakken

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-04-19, 09:16   #1
Strutsen
TittelTøs
 
Strutsen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2008
Hvor: Urban sunnmøring
Innlegg: 2.883
Blogginnlegg: 40
Strutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt av
Standard

Sv: Maxikjole til en som rager hele 164cm over bakken

Opprinnelig lagt inn av IzziCreo, her.

Jeg er 167 og mine maxikjoler er 5 cm for lange. Bør definitivt legges opp, men siden jeg aldri får ut fingeren så løfter jeg den opp med en hånd og later som jeg er en finfin dame

Jeg, 1,64 stor, har tidligere alltid brukt høyehelte sko når jeg har hatt på maxikjole. Nå når føttene mine skriker bare de ser høyhelte sko, så skal jeg jaggu ta i bruk din metode.

__________________
Midt i vanskelighetene ligger mulighetene.
- Albert Einstein
Strutsen er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 27-04-19, 10:44   #2
GinaK
Tja...
 
GinaK sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 16.065
GinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt av
Standard

Sv: Maxikjole til en som rager hele 164 cm over bakken

Jeg er 164 og har tidligere gått med heler.
Nå har jeg vondt i helene og gråter littebitt hver gang jeg går forbi skobutikk og ser lekre sommersko. Sukk. Så aner ikke.
Strikk i livet hjelper sikkert på at det ikke blir for langt.
Jeg hadde på et sort langt skjørt på jobben her om dagen og det var ingen som døde av å se meg i joggesko. Men vet ikke helt om jeg får meg til å gå med joggesko til kjole.
Trenger inspirasjon, jeg også.

__________________
Gina og gutta, 2001 og 2005
Jeg eldes ikke - jeg mørner.
GinaK er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no