Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Egypt, Hurgada

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-08-19, 09:32   #2
Timar
Klar
 
Timar sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sentralt
Innlegg: 10.825
Blogginnlegg: 56
Timar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt av
Standard

Sv: Egypt, Hurgada

Jeg har tenkt at Egypt nå er aktuelt å reise til igjen. Dessverre er det jo stadig noen som forsøker å ødelegge turismen ved å rette terroraksjoner mot turister, nå sist var det vel i Kairo. Likevel, så lenge dere holder dere nær hotellet så tror jeg ikke risikoen er noe større der. Terroraksjoner kan jo skje absolutt overalt og i og med at Egypt har mye erfaring med det, så er de nok ekstra på vakt.

Jeg var sist i Egypt for kanskje 12-14 år siden, da holdt de atter en gang på å bygge opp igjen turismen. Den gangen var det streng kontroll av alle biler som kjørte inn og ut av hotellområdene. De sjekket blant annet undersiden av alle biler etter bomber. Jeg vil tro sikringstiltakene bare har blitt bedre siden den gang.

Timar er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no