Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Å bli syk på valgdagen

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-09-19, 21:03   #19
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.086
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Å bli syk på valgdagen

Lite kø her

Det er vel ca 1000 personer som kan stemme på skolen her og sist det var kommunevalg gjorde litt over halvparten det. Fordelt på hele dagen.

Når jeg kom i dag var alle avlukkene ledig, mannen måter vente fordi vi hadde med oss to av barna og de fikk ikke bære med inn i avlukket. En annen kom derved mellom oss, men fortsatt ledig å velge i da jeg kom ut så han kunne gå inn. Bitte liten valgkrets.

Også er livet vårt såpass forutsigbart at det føles trygt å vente til valgdagen. Klart, uforutsette ting som omgangssyke kan skje alle. Men det har ikke skjedd hittil så det har jeg ikke tenkt på engang før nå

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no