Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon

Vekkerklokke/ringelyd med høy/irriterende lyd

Kommunikasjon Forum for data, biler og "duppeditter", samt annen kommunikasjon.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-10-19, 17:17   #8
Neket
Har diplom
 
Neket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 14.790
Neket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt av
Standard

Sv: Vekkerklokke/ringelyd med høy/irriterende lyd

Ha vekkerklokken i andre enden av rommet er mitt tips. Hilsen murmeldyr. Sånn gammeldags med bjeller på er vel fortsatt noe av det mest skingrende som finnes?

Et annet alternativ er sånn app hvor man må ta et bilde av noe i huset for å slå av alarmen. Jeg har brukt Alarmy (men ble litt mannevond av den). Da kan man ta bilde av noe et annet sted i huset (eller en strekkode), så må man ta samme bilde for å skru av alarmen.

Neket er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:06.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no