Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Besøk av venner som har hund

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-11-19, 09:11   #11
Madicken
Flawsome
 
Madicken sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2011
Innlegg: 10.515
Madicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt av
Standard

Sv: Besøk av venner som har hund

Opprinnelig lagt inn av apan, her.

Jeg anbefaler rett og slett å anskaffe katt. Ingen vil ta med hunden til oss.

Det gjorde vi. Svigers har en særdeles ufordragelig, bortskjemt og usjarmerende hund (som de selv synes bare er søt og "en sterk personlighet"), som gneldrer på alt og alle, skal "ta" alt som beveger på seg, og var et mareritt å ha i hus. Etter at vi fikk katt, har selvsagt katten førsterett til huset vårt, og hunden blir hjemme.

Men sånn ellers: Jeg synes det er en selvfølge at folk som ønsker å ha med hunden sin klarerer dette på forhånd først. Og de har ingen rett til å bli sure og krenket dersom huseieren sier nei.

Madicken er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no