Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva hadde du gjort?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-12-19, 11:27   #12
Cumulus
Bør lage seg en tittel selv
 
Cumulus sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2011
Innlegg: 3.647
Cumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Hva hadde du gjort?

Opprinnelig lagt inn av Lhi-My, her.

Jeg hadde blitt med, men revmatisme er så forskjellig og jeg kan ikke vurdere hvordan det fungerer for deg. Jeg har også heftig revmatisme og er temmelig dårlig for tiden. Jeg har i tillegg fått nye medisiner (biologiske) og de gir ganske heftige bivirkninger enn så lenge. I tillegg greide jeg å brenne hånda mi såpass at jeg måtte på legevakta i forgårs og det er fortsatt ordentlig vondt. Det var et typisk klønete uhell som skjer av og til fordi revmatismen påvirker synet mitt og det begynner å bli ganske dårlig.

Min kropp er slik at jeg blir dårligere av å ligge i senga, både ifht stivhet og smerter, men også ifht energi og kvalme. Jeg blir bedre av å presse meg selv i gang og prøver å unngå å ligge for mye. For meg er det balansen som er viktig. Jeg kan ikke gjøre for mye, men jeg blir også veldig mye verre av å gjøre for lite. Men dette er jo veldig individuelt, så du må jo nesten vurdere dette selv.

Jeg blir bare verre for meg å presse seg. Det hjelper litt på kvalmen å stå ute på verandaen innimellom, men ellers er det kun hvile som hjelper. I går var jeg helt alene fra morgen til sent kveld, og da klarte jeg å være en time med barna før leggetid. Resten av dagen var jeg i sengen og hvilte og sov. Jeg vet at hvis jeg drar i dag er jeg verre i morgen. For meg er det eneste som hjelper å holde meg fullstendig i ro. Bare å gå 100 meter setter meg tilbake. Det er ingen smertestillende som hjelper. Biologiske medisiner hjalp meg veldig, men jeg fikk så mye bivirkninger at jeg måtte slutte.

Cumulus er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no