Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning

Tips til sommerfest (jobb) i covid-19-tid

Kultur og underholdning Litteratur, film, tv-serier, kunst, teater, revyer og annen kulturell aktivitet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-05-20, 09:11   #7
veobra
på slep
 
veobra sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2009
Innlegg: 11.280
veobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Tips til sommerfest (jobb) i covid -19 tid

Jeg forsøker begrense antall kontaktpunkter, har fortsatt hjemmekontor som de fleste andre på jobben. Jeg vil i størt mulig grad begrense kontakt med kolleger. Jeg vil heller "spare" det til venner og familie. Kollektivtransport skal også begrenses her jeg bor og alle har ikke bil. Det er vel ikke slik alle steder.

Jeg ville foretrukket noe ute. Uten matserverieng, evt at alle fikk en kurv hver med mat og drikke når man kom. Ingen mingling. Sitte på en plen og se en film fra forrige sommerfest? Slik Fløyel snakket om kan sikkert gjøres digitalt i grupper også. På barneskolen vår hadde de noen slike oppgaver digitalt. De skulle finne spor som ga dem noen nøkler og så kom de videre til "skatten".

__________________
S.E.& O.
veobra er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no