Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Alternativ til Bergans Letto

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-08-20, 09:57   #12
Lhi-My
Bør lage seg en tittel selv
 
Lhi-My sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2009
Innlegg: 5.203
Lhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt av
Standard

Sv: Alternativ til Bergans Letto

Opprinnelig lagt inn av Niobe, her.

Jeg har sett på Vikafjell sin nettside, men ingen av skalljakkene har vannsøyle på mer enn 15.000 mm. Jeg vil helst ha høyere.

Vi har to Vikafjell i hus og de er merket med 15000 vannsøyle, men man blir våt til skinnet av en liten regnskur. I tillegg er de så lite pustende at man blir våt av svette ved moderat aktivitet. De er fine å se på og billige, men kan ikke anbefales hvis kriteriene er vanntett og pustende.

Lhi-My er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no