Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Hvor lang tid tar det å pakke ut et flyttelass?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-08-20, 18:30   #1
Fersken
Tatt på
 
Fersken sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Hvor: Andre etasje
Innlegg: 8.722
Blogginnlegg: 127
Fersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hvor lang tid tar det å pakke ut et flyttelass?

Vi har noen esker som aldri er pakket ut siden vi flyttet inn i leiligheten for 11 år siden. Vet hva som er i de, men vi har ikke plass til alle vinglassene som er i den ene esken.

Sett eskene i de rommene de hører hjemme. Sannsynligheten er stor for at dere ikke trenger alt som er i eskene.
Avklar hvor eskene som ikke trengs å pakkes ut skal oppbevares.

__________________
Pie (2007) og Gut (2010)
Fersken er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 09-08-20, 19:21   #2
Taien
lettere utlada
 
Taien sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Rogaland
Innlegg: 8.347
Blogginnlegg: 272
Taien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hvor lang tid tar det å pakke ut et flyttelass?

Opprinnelig lagt inn av Pegasus, her.

Jeg har en eske fra 1993, som ennå ikke er pakket ut. Hvis det kan være noen trøst.

Egentlig ja!

Opprinnelig lagt inn av Fersken, her.

Vi har noen esker som aldri er pakket ut siden vi flyttet inn i leiligheten for 11 år siden. Vet hva som er i de, men vi har ikke plass til alle vinglassene som er i den ene esken.

Sett eskene i de rommene de hører hjemme. Sannsynligheten er stor for at dere ikke trenger alt som er i eskene.
Avklar hvor eskene som ikke trengs å pakkes ut skal oppbevares.

Det er det som har vært utfordringen. Lagerplass kom i orden veldig sent, så mange lageresker står i stua og i loftstua. Og så er det begrenset hvor mye vi kan lagre der, for det er også et lagerrom for huseier... Men det går da rette veien uansett. Gutta kunne faktisk se at det hadde minsket med stuff da de kom hjem til middag.

__________________
Tvillinggutter 2010
Taien er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:26.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no