Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Plutselig doblet strømforbruk - hvordan finne ut?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-10-20, 22:04   #11
veobra
på slep
 
veobra sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2009
Innlegg: 11.451
veobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Plutselig doblet strømforbruk - hvordan finne ut?

Opprinnelig lagt inn av Cauchy, her.

Kan det være at strømmåleren ikke ble lest av i 2016 og 2017 og at oppgitte tall er stipulert forbruk? Da kan man få en smell når man til slutt leser av.

Det kan skje. Jeg opplevde noe liknende da vi glemte lese av. Totalen ble riktig, men de stipulerte at vi brukte mest strøm om vi teren da strømmen var dyrest. Vi hadde varme sentralt så vi brukte ikke veldig mye mer strøm om vi teren.

__________________
S.E.& O.
veobra er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no