Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Erfaring med Asko XXL oppvaskmaskin evt andre merker, råd og tips?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-10-20, 15:22   #8
Lhi-My
Bør lage seg en tittel selv
 
Lhi-My sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2009
Innlegg: 5.203
Lhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt av
Standard

Sv: Erfaring med Asko XXL oppvaskmaskin evt andre merker, råd og tips?

Jeg var ikke fornøyd med min og når den røk rett etter at reklamasjonsfristen var utgått, var det ingen tvil om at vi skulle ha noe annet. Det hjelper lite med mange kurver. Maskinen er jo standard høy og bred og det betyr jo nødvendigvis at det blir mindre plass i høyden i hver kurv. Vi måtte bytte til mindre tallerkner grunnet dette og det var også trøbbel med høye glass.

Vi kjøpte en Bosch i steden. Den har tre kurver og den øverste kan heves og senkes. Det er mer enn nok plass for oss som er fem i familien. Kjekt med regulerbar kurv. Maskinen er også mer støysvak enn Asko var. Jeg tror vi betalte ca 6000 på tilbud.

Lhi-My er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no