Sv: Gruffetråden #8
Opprinnelig lagt inn av Malama, her.
Jeg tror jeg bør melde meg her
Jeg bør ned noen kilo som sitter fast etter siste svangerskap, hun er 5. Eller egentlig sitter en del av dem etter andre svangerskap, hun er 10. (de fra første hadde jeg gått ned alle før jeg ble gravid igjen, men etter jentene gikk det ikke like bra)
Jeg har LYST på en potetgullsmell, men det har vi ikke i hus...
Jeg har løst bunadsproblemet til 17.5 ved å ta med bunaden min til mamma og si at den der "tilpasse skikkelig etter at jeg er ferdig å få unger" bør vi ta nå, jeg får den igrunnen knapt på meg. Mamma fastslo at det absolutt stemmer, så det skal vi gjøre, men det blir etter 17.5. Jeg låner hennes, der har jeg fint plass, kan til og med spise is og pølse på 17.5.
Jeg bør jo ideelt sett ikke krympe så mye at bunaden legges ut for lite så den ikke passer igjen neste år, men det er neppe noen fare. Jeg bør ned i magevolum. Jeg er ikke overvektig, men det er ikke langt igjen, faktisk, jeg som tidligere var undervektig på bmi. Jeg er arvelig belastet for å ende med diabetes 2, og har lagt helt på grensen ti svangerskapsdiabetes alle tre gangene og bør ta dette på alvor snart.
Skulle dette egentlig i slanketråden? Kvalifiserer som gruff og altså.
__________________
µ 05 07 07
|