Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Husmorskole

Hvor lenge lever en tørketrommel?

Husmorskole Det finnes et hav av gode tips til hvordan få ting til å fungere bedre. Her kan man spørre, dele og få gode råd av hverandre.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-05-21, 16:38   #16
zinatara
Bør lage seg en tittel selv
 
zinatara sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2011
Innlegg: 6.776
zinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelen
Lyspære

Sv: Hvor lenge lever en tørketrommel?

Vår første holdt i nesten 10 år. Det var en billig modell, den var litt liten og ikke kondens. Godt mulig den kunne repareres, men hadde nok ikke vært verdt det og vi ønsket å oppgradere. Den vi har nå er fra AEG. Har hatt den i 6 år uten store problemer, men vi måtte skifte dørhengslen i fjor. Det fikset vi selv.

Min erfaring er at det sjelden lønner seg økonomisk å reparere dersom man ikke kan gjøre det selv eller man er innenfor garantien. Men det er en del ting man kan fikse selv ved å kjøpe reservedeler på nett og se youtube videoer for instruksjoner.

zinatara er aktiv nå   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no