Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Støvsuger - funker de batteridrevne?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-04-22, 17:27   #16
Charlie
Licence to thrill
 
Charlie sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2011
Hvor: sentralt Østland
Innlegg: 10.955
Charlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt av
Standard

Sv: Støvsuger - funker de batteridrevne?

Opprinnelig lagt inn av Miss Norway, her.

Jeg pleier alltid kjøpe «best i test», og gjøre masse forundersøkelser. Jeg holdt i en Dyson, men bestemte meg til slutt for en som hadde fått utmerket resultater i en test, samtidig som den virkelig billigste. Den er strålende, har aldri angret! Lys har den også. Anbefales veldig. Men må kjøpes på nettet, ikke fysisk butikk.

https://www.netonnet.no/art/hjem-fri...SABEgKBmfD_BwE

De dårlige anmeldelsene er virkelig dårlige, hvis man ser på kundeomtalene på nettsiden? Flere skriver at de kjøpte pga tester, men at de ble veldig skuffet?

Charlie er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no