Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Hvor kan jeg prøvekjøre brukt elbil i Oslo-området?

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-06-22, 13:24   #28
Timar
Klar
 
Timar sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sentralt
Innlegg: 10.825
Blogginnlegg: 56
Timar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvor kan jeg prøvekjøre brukt elbil i Oslo-området?

Opprinnelig lagt inn av Sol, her.

Bil kan jeg null om, men liten garasje!? Betyr det hva jeg tror? Og - jeg kjører i hovedsak med hunden i bagasjerommet på min lille bil. Vi får inn buret, men mister to passasjerplasser, så da blir det sånn i hverdagen. Hun ligger så dypt at hun er forsvarlig sikret, slik det er på jeg, men HUN er jo ikke like sikker som hun er i et skikkelig bur. Krapylet mitt er nok omtrent like høy som frøkna di, men adskillig smalere og lettere.

Det gjør nok det, se blogg!

Hva slags bil har du? Vil tro frøkna di har omtrent samme skulderhøyde som beistet mitt, selv om hun ellers er mer lettvekter?

Timar er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no