Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Hundepass i ferien - betaling?

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-06-22, 09:02   #13
Embriksmamma
Bokglad
 
Embriksmamma sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Hvor: Agder
Innlegg: 8.456
Embriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hundepass i ferien - betaling?

Opprinnelig lagt inn av Madicken, her.

Jeg hadde absolutt tilbudt betaling for såpass lang tids pass av en hund som ikke var til en nær venn eller familie. Om ikke kennelpris, så i det minste noe i nærheten av det. Hadde det kun vært for et par dager, hadde jeg kjøpt en god flaske vin og to.

Ingen får passe våre hunder men vi passer ofte for andre. Er det hunder fra eget oppdrett tar vi ikke betalt men pleier å få gotteri eller et eller annet likevel - ikke alltid men det er helt greit. Det er så fint å få passe "barnebarna" og følge dem så det gjør jeg med glede.

Er det andres hunder har jeg bedt om å få 500,- i uka - det er laaaangt under kennelpris.

__________________
When the beating of your heart
Echoes the beating of the drums
There is a life about to start
When tomorrow comes
Embriksmamma er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no