Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Følger du med på korona?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-07-22, 13:30   #9
Stompa
50 & somewhat fab
 
Stompa sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Nordpå
Innlegg: 15.307
Stompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Følger du med på korona?

Opprinnelig lagt inn av My, her.

Sjekket nylig koronapasset mitt, fordi jeg skal til Frankrike og der må man visstnok vise det nå. Det var fortsatt gyldig tre måneder fram i tid, både for meg, mannen og ungene.

Det bør du sjekke nøyere. I Helsenorge vil sertifikatet alltid komme opp med tre mnd gyldighet fra innlogging, men noen land har egne begrensninger på hvor lenge det er gyldig etter siste vaksinedose/gjennomgått sykdom.

Jeg fikk f.eks. dose 3 i desember, og da ville sertifikatet mitt bare vært gyldig i 9 mnd i Tyskland (280 dager). Gjennomgått sykdom mener jeg ga gyldighet i 180 dager. Nå krever ikke Tyskland sertifikat mer, men dette var det som gjaldt så lenge de gjorde det. I Østerrike gjaldt 280 dager hvis man hadde to doser, uendelig hvis man hadde tre.

__________________
2001 og 2001
Stompa er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no