Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Klima i Barcelona i høstferien?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-08-22, 10:46   #6
Galathea
Bør lage seg en tittel selv
 
Galathea sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2011
Hvor: Trøndelag
Innlegg: 2.118
Galathea imponerer mange og er sikkert smartGalathea imponerer mange og er sikkert smartGalathea imponerer mange og er sikkert smartGalathea imponerer mange og er sikkert smartGalathea imponerer mange og er sikkert smartGalathea imponerer mange og er sikkert smartGalathea imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Klima i Barcelona i høstferien?

Dette er lovende tilbakemeldinger, da er jeg snart klar til å trykke "bestill" for å ha noe å se fram til når høsten snart setter inn!

Vi er ikke storbymennesker, og minste er 5 år og har ikke veldig god kondis på sightseeing, så vi kommer til å bo sør for Barcelona (Costa Dorada) og reise inn en dag eller to på sightseeing.
Noen som kjenner området og kan tipse om koselig småby med fine strender? Ser litt på Salou som skal være familievennlig, evt. Tarragona. Mye å velge i på Airbnb ihvertfall.
Håper å slippe leiebil, er det realistisk å bruke tog til og fra flyplass, samt inn til Barcelona på sightseeing?


Sist redigert av Galathea : 24-08-22 kl 10:51.
Galathea er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no