Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Smaker lyse glutenfrie muffins fra Toro godt?

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-02-23, 21:29   #26
My
Semiaktiv
 
My sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 31.126
My har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Smaker lyse glutenfrie muffins fra Toro godt?

Opprinnelig lagt inn av ingling, her.

Lag før du, og frys. Går så fint. Førsteklassingbursdager er stress nok uten å bake samme dag, spør du meg. Er ikke verdt det. (Og ja, jeg har stått og panikkpyntet kake til alt for nært selskapsstart, det sluttet jeg med gitt)

Dette er alltid en fryd, særlig kombinert med at de er såpass små (som en del førsteklassinger jo er) at noen foreldre finner ut at de skal levere ungen sin lenge før selskapet begynner, slik at de får ekstra god tid til å gjøre masse ærend mens de har barnepass. "Eh..., vi er litt tidlig ute vi, eh .. håper det er greit! "

Gode grunner til å gjøre unna mest mulig i god tid ja.

__________________
µ 05 07 07

Sist redigert av My : 16-02-23 kl 21:41.
My er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no