Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Dødsstraff

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-03-23, 18:22   #24
Tallulah
Glamorøs
 
Tallulah sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 60.505
Blogginnlegg: 641
Tallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Dødsstraff

Opprinnelig lagt inn av Milfrid, her.

Jeg troende er sånn som Polyanna sier og at Pharma ikke vil bidra til å gjennomføre dødsstraff. Og at de derfor sliter med å få produsert giften, og at ingen vil selge dem andre ting heller som bidrar til å gjennomføre dødsstraff. Uten at jeg har satt meg nøye inn i det da.

Du trenger ikke bare tro det, det står jo i artikkelen som er lenket til.

Sitat:

Bakgrunnen for endringen er at det er blitt vanskelig å få tak i stoffet som brukes i henrettelser ved dødelig giftinnsprøytning.

Henrettelsesmetoden skal bli tatt i bruk når de ikke klarer å skaffe giften som trengs.

Flere legemiddelselskaper vil ikke bli assosiert med henrettelser. En dødsdømt i Idaho har fått henrettelsen utsatt flere ganger på grunn av mangel på gift.

Min utheving.

__________________

Tallulah er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no