Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Bergen?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-05-23, 11:58   #21
Blå
Dårlig husmor
 
Blå sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.125
Blogginnlegg: 78
Blå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Bergen?

Olivia har nå fått tariffavtale så det er greit å gå der igjen, tror jeg.

Jeg spiser sjelden ute i Bergen, men er enig i at Pastasentralen er godt og billig. Og nær hotellet. Ellers er det en god tacorestaurant rett vis-a-vis teateret.

Ferdinand, også ved teateret, har pleid å være en god pizzarestaurant.

Vil absolutt anbefale bybanen inn til sentrum. Mye billigere enn flybussen og grei sightseeing. Du kjører helt til endestoppet om du skal til Scandic City.

Om du vil ha litt enkel sightseeing på fredagen, så er det en klassiker å ta Fløibanen. Fin utsikt og mulighet til å gå litt omkring der oppe om du vil. Og veldig fint å rusle ut over Nordnes.

Blå er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no