Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Hvor ofte slippe fram trafikk?

Autofil Bilsnakk.

Se resultatene: Hvor ofte bør fører slippe forbi?
Hver ENESTE busslomme/avkjøringsmulighet 11 15,71%
Hver gang det er bil bak 9 12,86%
Når det er mer enn 5 biler bak 35 50,00%
Når det er mer enn 10 biler bak 8 11,43%
Hver km 12 17,14%
Hver 5 km 8 11,43%
Minst en gang for hver mil 4 5,71%
Når det er mer enn 20 biler bak 0 0%
Ca hvert kvarter 4 5,71%
Ca hver halvtime 2 2,86%
Flervalgsundersøkelse. Deltakere: 70. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-07-23, 18:25   #5
Floksa
can-jur
 
Floksa sin avatar
 
Medlem siden: May 2009
Hvor: Vinterland
Innlegg: 18.253
Blogginnlegg: 121
Floksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvor ofte slippe fram trafikk?

Dere som sier hver km. Har dere tenk noe over hvor mye tid det vil ta, en slik stopp utgjør 1-5 minutter i tapt tid. Alt etter hvor lett det er å vike og hvor mange som skal forbi. Hvor mye tid er det rimelig at andre bruker på at du skal spare 2-5 minutter?

Og ja jeg har selvfølgelig tatt tiden. Ikke med traktor men med bil og campingvogn. Da viker vi nemlig hver gang vi får bil bak. Alltid. Vi er på ferie og har god tid. Og det tar MASSE tid å stoppe slik. Helt uproblematisk når vi er på ferie og ønsker å kjøre sakte. Men skal virkelig en som er på jobb bruke 10-30 minutter ekstra fordi noen vil spare 2-3 minutter? De aller, aller flest traktor turer etter slik vei er mye kortere enn en mil. Selv om det nok har økt mye.

__________________
F-I-R-E

Bokhyllen er den stige, hvorved du bliver din overmanns lige - Henrik Wergeland
Floksa er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no