Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Spikerhjørnet

Såpekassetråden #4

Spikerhjørnet Speaker's corner. Forum for lengre debattinnlegg og meninger, politikk mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-07-24, 12:27   #11
Zulu
Make it count!
 
Zulu sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 7.042
Zulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt av
Standard

Sv: Såpekassetråden #4

Opprinnelig lagt inn av Magica, her.

Og jeg syns bilister, meg selv inkludert ALLTID kan være vant til at når noen skal over veien på et gangfelt, så skal man stoppe bilen.

Men da argumenterer du egentlig for at regelverket burde endres. Jeg er ikke nødvendigvis uenig i det, men jeg mener at så lenge regelverket er som det er så bør det følges, for å unngå usikkerhet og misforståelser. Selv om det tar bittelitt lengre tid.

Jeg stopper jo ved rødt lys i et øde veikryss selv om jeg har full oversikt og det ikke er en eneste bil i sikte også.

__________________
2006 og 2009
Zulu er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no