Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Kan man putte svømmeringer/fotballskinner og denslags i Fretex/UFF-containere?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-10-24, 16:06   #1
My
Semiaktiv
 
My sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 30.579
My har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Kan man putte svømmeringer/fotballskinner og denslags i Fretex/UFF-containere?

Opprinnelig lagt inn av Maverick, her.

Småsportsartikler.

Takktakk. Jeg dropper containeren.

Ja, leggskinn er vel på grensa mellom sportsartikler og klær. Flyteringer vil jeg plassert i grenseland mellom sportsartikler og leker.

Og til dere andre som har svart: Flyteringer til å ha rundt armene er IKKE sikkerhetsutstyr, og kan på ingen måte sammenlignes med hjelmer eller bilstoler. Bruk av slike er på eget ansvar enten det kommer fra butikken, fretex eller naboen, det kan alltid gå hull i dem, og de kan ikke brukes uten tilsyn.

__________________
µ 05 07 07
My er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no