Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Er det innafor å høytrykkspyle i påsken, og i tilfelle når?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-04-25, 12:32   #1
tink
har tatt seg sammen
 
tink sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Mellom fjellene
Innlegg: 9.770
Blogginnlegg: 612
tink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt av
Standard

Sv: Er det innafor å høytrykkspyle i påsken, og i tilfelle når?

Ååh, stor sympati til deg Hyacint! Det er fortvilende når man er klar, så svikter utstyret. Håper du får til å kople det sammen etter en vel fortjent runde med ukvemsord.

__________________

tink er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 22-04-25, 13:14   #2
veobra
på slep
 
veobra sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2009
Innlegg: 11.279
veobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Er det innafor å høytrykkspyle i påsken, og i tilfelle når?

Fordelen i byen er at det ikke er så store plener å klippe eller så mange trær å sage ned, så støyen fra hver varer ikke så lenge. Det er bare så mange av disse, så totalt blir det mye. Vi var "på landet" i påska og den motorsaga vi hørte varte jo i dagevis. Jeg er veldig glad vi har lommer av stillhet.

__________________
S.E.& O.
veobra er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 22-04-25, 14:03   #3
Hyacinth
Kontrollfrik
 
Hyacinth sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Sammen med Richard
Innlegg: 38.941
Hyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Er det innafor å høytrykkspyle i påsken, og i tilfelle når?

Opprinnelig lagt inn av tink, her.

Ååh, stor sympati til deg Hyacint! Det er fortvilende når man er klar, så svikter utstyret. Håper du får til å kople det sammen etter en vel fortjent runde med ukvemsord.

Nei, må dessverre ta det i ettermiddag etter at mannen har kommet hjem. Men er ikke like sint lenger.

Hyacinth er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no