Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Flauheter på forum

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-09-07, 11:50   #8
Tangina
godtemonster
 
Tangina sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Innlegg: 6.359
Tangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Flauheter på forum

Opprinnelig lagt inn av Gaia, her.

Carolin:

Jeg har vel noen smileyflauser fra den første tiden på nett. Jeg lurte også på hvorfor hadde en kjærlighet på pinne. .... Og så syns jeg fortsatt det ser ut som sitter på et gjerde og har ekstremt korte ben.

Jeg trodde det var kjærlighet-på-pinne helt til jeg fant denne tråden, jeg. Og korte ben på den andre synes jeg og er det mest opplagte.


Carolin: takk for en god latter! Utrolig at du ikke fikk kommentarer på smileybruken din.

__________________
Gutta -04 og -07

Sist redigert av Tangina : 28-09-07 kl 12:01.
Tangina er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no