Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Julegavepoll: Åpne en og en pakke eller alle samtidig?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Se resultatene: En og en pakke eller alle samtidig?
En og en mens alle ser på 114 79,17%
Alle deles ut også åpner man sine pakker samtidig 4 2,78%
En liten blanding av alternativ 1 og 2 24 16,67%
Feirer ikke jul 0 0%
Annet 2 1,39%
Deltakere: 144. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-09-07, 15:34   #5
Irma
Ekvilist
 
Irma sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 13.117
Blogginnlegg: 25
Irma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Julegavepoll: Åpne en og en pakke eller alle samtidig?

I min familie har det vært tradisjon å dele ut pakker, og åpne etterhvert som pakkene deles ut. Krysset av for "Alle deles ut og så åpner man pakkene samtidig", men det stemmer vel ikke helt. Vi pakker ut samtidig som utdelingen, og bytter gjerne på hvem som deler ut.

Jeg har vært med på julaftener hvor en og en skal pakke ut. Jeg synes det er helt pyton. For det første tar det jo timesvis å pakke ut alt (det er ikke spennende å se at svigerfar har fått et par sokker av Bjørg og Bjarne som vi aldri har møtt), og for det andre liker jeg veldig dårlig å bli beglodd av x-antall mennesker når jeg pakker ut gaver. Føler meg ikke mindre takknemmelig for gavene av den grunn, vi har god tradisjon på å vise fram gavene og takke ordentlig selv om flere pakker ut samtidig.

__________________
Poden 2005 og Pjokken 2008
Irma er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no