Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Det er ikke billig å shoppe til unge i bhg.

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-10-07, 21:49   #11
Guava
Bør lage seg en tittel selv
 
Guava sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.759
Blogginnlegg: 17
Guava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Det er ikke billig å shoppe til unge i bhg.

Jeg synes ikke merke eller ikke merke er viktig i det hele tatt. Om noe duger så er det absolutt likegyldig hvilke merker klærne har. Min vinterdress er fra Coop og den funker bra til mitt bruk. Coop-dressene ungene har hatt fungerer som reservedress, men de hadde nok ikke holdt en hel dag i friluftsavdelingen i snøslaps.

Det å se litt fram i tid ved handling av vinterdresser har lønnet seg for vår del. Vi har hatt mange Reima og Trolldresser,men aldri betalt over 700 for dem nye. Når ungene passerer 2-3 år så er det lettere å beregne størrelser framover. Etter str. 104 har vi behøvd dresser i hver størrelse oppover og da har det vært greit å handle inn på tilbud på kanten av sesongen. Helly Hansen-vårdress kjøpte vi nettopp for 300 kr.
Dressen som storebror bruker nå kjøpte vi for to år siden for 400 kr (Reimatec).
Kamikskoene er bestilt fra USA og kostet ikke mer enn et par vintersko på Økonomisko.
Jeg er ikke merkefreak, absolutt ikke, men får jeg tak i dyrere klær like billig som vanlig pris på billigere klær så handler jeg inn.

Guava er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no