Sv: Det er ikke billig å shoppe til unge i bhg.
Jeg ser absolutt ikke bare etter kjente merker Michayla, men jeg synes likevel det blir dyrt. Som sagt kjøper vi ull på sparkjøp og på Cubus når det er salg, men alt drar opp. Hadde vi gått for kjente merker til fullpris måtte vi nok ut med flere tusen ekstra i året.
Selv på HM og Sparkjøp koster luer, votter, skjerf osv. en del. Bruktmarked er greit hvis man bor et sted hvor det finnes, men å betale i bøtter og spann for porto på brukte klær er ikke alltid lønnsomt, om man da ikke er svinheldig.
Her hos oss kan de minste dressene arves og det gjør de..Til minstemann er klesbudsjettet minimalt, men når han blir 4-5 år er nok ikke dressene fra storebror i en tilstand som tilsier at de kan brukes full dag i en utebarnehage.
|