Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Noen som vil hjelpe meg litt til i dag? :blafre:

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-10-07, 22:09   #14
DM
Live and let live
 
DM sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 19.119
Blogginnlegg: 86
DM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Noen som vil hjelpe meg litt til i dag? :blafre:

Opprinnelig lagt inn av gajamor, her.

min mor laget de mest avanserte typen kostymer: laken med to hull i. Dessverre hadde vi for det meste blomstrete laken hjemme.

Marimekko-spøkelse. Det er skumleste sort det har jeg hørt.

Opprinnelig lagt inn av Sitron, her.

Du svake mennske, du svake mennske, hvorfor er du så svak, hvorfor er du så svak?

Ja, jeg vet. Men jeg har funnet ut at jeg kan jo ikke vært kjip og streng på alle områder heller.

Poden hadde en aldeles artig kveld. Var ute hos tre naboer, vi fikk en gjeng på døren, og så i dusjen og så kveldsmat og i seng. Han var storfornøyd. Han fikk en lommelykt (som han har mast på i ukesvis nå) på butikken, som var sånn hekselatter og kattehyl eller noe når vi trykte på noen knapper i bytte mot at han ikke skulle kjøpe maske, men jeg skulle sminke ham (hvilket han synes var kjempegøy, - faktisk så gøy at han ikke klarte å stå i ro, og sminken ble ujevn. ).

__________________
Poden des. 01, Admini jan. 07 og Admikra feb.14.
-Det du tror, avgjør hva du ser.
DM er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no