Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon

Smartphone

Kommunikasjon Forum for data, biler og "duppeditter", samt annen kommunikasjon.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-11-07, 21:36   #11
emm
Men først, kaffe!
 
emm sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.552
emm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Smartphone

Hva det koster å surfe kommer helt an på mobilabonnementet ditt. Skal du være mye på nett bør du finne et abonnement som har fastpris på datatrafikk.
En tommelfingerregel er at det koster mye å surfe fra mobil i utlandet, last med deg muskk o.l hjemmefra, og styr unna mobil-TV der.

Med wi-fi er du vel avhengi av å ha et trådløst nett tilgjengelig, det finnes jo mobiler som også kan "tenke ut" dette for deg og søke etter trådløst nett, men velge mobilnettet hvis de ikke finner det første. Dette kan jeg ikke så mye om, men at wi-fi er en teknologi som skremmer teleselskapene er det vel liten tvil om

emm er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no