Sv: Undertøy - dyrt eller billig?
Opprinnelig lagt inn av m^3, her.
Jeg må ha 85E, og har erfart at dyrere merker er ti tusen ganger bedre enn billigere. Jeg kjøper Freya eller Panache på bravissimo.com eller figleaves.co.uk, og når jeg kommer over noen av fjorårets lekkerheter fra Freya på ebay kjøper jeg der til en slikk og en ingenting.
Men når du handler på Ebay, er ikke størrelsene i utenlandske mål da? Jeg fortviler hver gang jeg må handle BH med utenlandske str. dvs. de bruker vel 36,38 osv. på BH-mål i endel land, og da har jeg ikke peiling. Vet du om noe sted hvor man kan finne en konverteringstabell fra utenlandske str. til norske?
__________________
"Eleganse er ikke et privilegium for de som nettopp har trådt ut av ungdommen, men derimot for kvinner som allerede har tatt kontroll over fremtiden sin."
|