Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Skilpaddas flisespikkeri

Ta med Macintosh-computeren

Skilpaddas flisespikkeri Ingen flis for liten - her er det fritt frem for alle pedanter!

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-11-07, 14:24   #11
Dronningen
Pauset
 
Medlem siden: Oct 2007
Innlegg: 12.595
Dronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Ta med Macintosh-computeren

Opprinnelig lagt inn av alfaCharlie, her.


: misunnelig på alle som har Mac :

Ytelsesmessig er de sidestilte i dag. Programvarene finnes til begge plattformer. Men Mac er generelt dyere, komponentene er som regel bare utviklet for Mac (har endret seg noe), og erfaringene med Mac i nettverk er som regel dårligere/mangefulle hos driftere, kontra PC.

Vi anbefaler studentene der jeg jobbe å kjøpe det de er mest vant med. Enkelt å greit. Bortsett fra det kan man løse det meste på begge.

Jeg har en Mac fordi jeg ville ha erfaring med filbehandling og operativsystem på den. Kjører programmet Parallels på den, og kan dermed ha Windows også installert og kjøre windowsapplikasjoner der. I pose og sekk med andre ord.

Dronningen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no