Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Enten eller? En slags spinoff ...

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-12-07, 23:05   #32
Teofelia
Bedreviter
 
Teofelia sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 27.857
Blogginnlegg: 391
Teofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Enten eller? En slags spinoff ...

Opprinnelig lagt inn av Berglijot, her.

Jeg oppfattet hovedinnlegger veldig annerledes enn dere. rett og slett. Også oppfatter jeg det slik som om man er mer barnevennlig om man fyller opp treet med alt ungene kan klare å klistre sammen. Det er i alle fall det jeg leser ut av innleggene her.

Jeg tviler på om jeg synes at "man" er mer barnevennlig når man har ukoordinert juletre, men at treet er det, er det da ingen tvil om.

Det er klart at et tre med plass til barnas julepynt er mer barnevennlig enn et tre uten. Det er da åpenbart. Om det er viktig med barnevennlige trær, eller om om det er galt å prioritere utseende før barnevennlighet, er noe helt annet.

Teofelia er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no