Sv: Noen verre? En søring bekjenner
Opprinnelig lagt inn av Monsoon, her.
Jeg gjør ikke det altså. Legg dog merke til at det er kun Nord-Norge folk her inne følte for å selge inn på natur. Det er ingen som har nevnt noe om Midt-Norge. Ingen som føler for å selge inn Trondheim?
Trondheim er trolig en av Norges hyggeligste byer: ikke for stor og ikke for liten, og byen er i all hovedsak pen å se på og trivelig å vandre i. Det er brukbart med kulturtilbud og et ganske bra uteliv har det blitt de senere årene også. Jeg kan definitivt anbefale en tur til Trondheim, ja.
Men når det gjelder natur og omgivelser, er Trøndelag akkurat like dårlig stilt som Østlandet. Her er flatt og kjedelig og ikke mye storslått å snakke om. Det er veldig mye lettere å selge Nord-Norge og Vestlander, hvis man skal markedsføre Norge gjennom bilder.
|