Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Tåler ikke julematen

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-12-07, 08:37   #3
pippimamma
Bør lage seg en tittel selv
 
pippimamma sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Hvor: Østlandet
Innlegg: 2.500
pippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Tåler ikke julematen

Opprinnelig lagt inn av Misteri, her.

Uff kjedelig da. Ribbe som er så godt.

Du får ta en akevtitt til maten også, om det er tull eller ikke, på meg funker det å få ned et halvt glass. Smaker hoppetau, men jeg dytter det ned.

Akevitt som er så sterkt? Drikker sjelden det, for jeg syns det er så sterkt. Hvis det hjelper magen å tåle fettet, så skal jeg jammen tåle et glass. Takk!

pippimamma er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no