Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Hvor får jeg kjøpt laken av god kvalitet?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-12-07, 22:37   #6
Stikka
...
 
Stikka sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 5.284
Stikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Hvor får jeg kjøpt laken av god kvalitet?

Ang. krymping så lærte jeg nylig hos Princess at har man 160 seng så skal man kjøpe 180. Har man 180 så skal man kjøpe 2m. Synes det høres rart ut. På Ikea så står det at 160 passer til 160-seng og 180 passer til 180-seng. Noen som vet noe om dette?

Har heller ikke funnet noen laken som holder seg like store, men kan jo være fordi jeg da kjøper dem et nr for små. (Ifølge Princess-damen)

__________________
-------------------------------------------------------------
Hard work has a future payoff. Laziness pays off NOW
Stikka er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
høye, jersey, kid, laken, stretch


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no