Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Münchhausen-syndrom

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-01-08, 21:15   #21
Esme
Mother of Dragons
 
Esme sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 20.029
Blogginnlegg: 76
Esme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Münchhausen-syndrom

Opprinnelig lagt inn av torsk, her.

Såpass ofte? : overrasket: Inkluderer det de som kutter seg opp?

Nei, de som kutter seg opp er jo som oftest helt åpne om det.

De med Münchhausen har ofte rare problemstillinger, sånn at det må til en hel utredning, f.eks. byller over alt på kroppen og dersom man dyrker opp bakteriene så finner man at det dreier seg om munnbakterier eller avføringsbakterier og kan finne ut at de sprøyter inn spytt og avføring selv.

Münchhausen by proxy kan være både direkte skader som benbrudd som Safran nevnte og litt rare ting, forgiftninger og hudutslett og uforklarlige symptomer og disse er veldig vanskelige. For det er jo ikke det man tror først når noen kommer med et sykt barn, man må jo utrede for alt mulig annet først.

Jeg er ikke noe ekspert på disse tilstandene altså, det er bare sånn jeg har erfart det.

__________________
It takes a great deal of effort to sustain a conservative, trustworthy persona.
Esme er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no