Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold > Madam Mims oppskriftsforum

Framgangsmåte når du lager muffins

Madam Mims oppskriftsforum Har du noen gode oppskrifter å dele, eller er på jakt etter noen gode oppskrifter? Da er dette det rette forumet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-01-08, 09:21   #10
Maz
Pauset
 
Medlem siden: Dec 2006
Hvor: Barteby
Innlegg: 7.430
Maz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt av
Standard

Sv: Framgangsmåte når du lager muffins

Opprinnelig lagt inn av Iset, her.

De er greie de og, men muffins er noe jeg ser på som så latterlig lett og raskt å lage at jeg nesten fniser litt av slike ferdigpakker, hehe.

Møllerens muffins er mye enklere enn noen annen oppskrift og de forsvinner fortere her enn noen laget på mer akseptabel måte.

Pulver vann og olje i et litermål hell i formene. Ta i litt "fyll". Det som begrenser tiden er varmingen av stekeovn.

Også blir det null oppvask, nesten, en gaffel et litermål.

Maz er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
muffins


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no