Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Storbritannias første utebarnehage

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-10-06, 17:26   #12
Bokormen
Absolute Beginner
 
Bokormen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.251
Blogginnlegg: 13
Bokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Storbritannias første utebarnehage

Opprinnelig lagt inn av Madam Mim, her.

Kunne de ikke bare ha brukt ullstrømpiser? Som andre folk? Det er virkelig ingenting ved det engelsk/irske klimaet som innbyr til å gå halvnaken om vinteren?

En venninne av meg bodde noen år i Liverpool, sist jeg besøkte henne var i februar. Bokorm-mannen, som er en varmblodig type, gikk med ullgensere eller fleecejakke. Men jentene der tripper rundt i miniskjørt, trange topper og småsko.

Bokormen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:26.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no