Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva hadde dere gjort?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-02-08, 19:26   #20
Optimist
Teacher.
 
Optimist sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Hvor: På midten
Innlegg: 2.510
Optimist er virkelig godt liktOptimist er virkelig godt liktOptimist er virkelig godt liktOptimist er virkelig godt liktOptimist er virkelig godt liktOptimist er virkelig godt liktOptimist er virkelig godt liktOptimist er virkelig godt liktOptimist er virkelig godt likt
Standard

Sv: Hva hadde dere gjort?

Opprinnelig lagt inn av Joika, her.

Hun har et ansvar i butikken ja, men mindre ansvar enn Misteri. Misteri kom ikke å hentet varene når hun skulle, det var første "glipp". Dama hentet feil str.."glipp 2". Misteri sjekket ikke.. "glipp 3". Misteri vasket jakken "glipp 4".
Går jo ann å prøve iom at hun kjenner de ansatte (fikk inntrykk av det), for da er sannsynligheten for at de husker deg stor.

Sier ikke dette for å være slem Misteri

Du har helt rett, Joika! Men som nevnt tidligere i tråden så vil ikke tapet for butikken være nevneverdig stort, derfor må Misteri bruke de argumentene hun har.
Lykke til, Misteri! Håper det ordner seg!

__________________
Alle disse dagene som kom og gikk- ikke visste jeg at de var livet!
Optimist er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no