Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Man vet man er litt treig når...

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-02-08, 22:18   #24
Kanina
Sviiisj!!
 
Kanina sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Enga
Innlegg: 13.057
Blogginnlegg: 841
Kanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Man vet man er litt treig når...

Jeg tror du kvalifiserer til Sjuskenes ærespris, Ms.Lee! ..når du ikke gidder å skifte pærer i adventsstaken engang... :sjokkert:


Nå må det sies at påska har blitt markedsført lovlig tidlig i år, altså. En ting er at jula starter i oktober, men det er noe med at lengden på markedsføringen bør stå i stil til høytiden, synes jeg. Når begynner de å markedsføre pinsen? Og når jeg her sier "markedsføre", er det ment som litt sarkasme rettet mot handelsstanden, såklart, ikke mot de kristne høytidene.

__________________

Kanina er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no