Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Nettverksbygging...

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-02-08, 11:39   #2
m^2
Bør lage seg en tittel selv
 
m^2 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 14.069
Blogginnlegg: 122
m^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Nettverksbygging...

du sitter jo i et nettverk her
Og skulle du be om råd og tips i forhold til en jobbsøknad eller få litt retning videre så har du brukt ditt nettverk i forhold til din karriere.
Ikke noe negativt i det, og de som svarer deg velger jo å gjøre det.

Det samme er det også IRL tenker jeg, man kan spørre venner og venners venner om råd og hjelp i forhold til situasjoner man er i - om man ønsker og vil. Så kan de hjelpe eller la være å hjelpe om de ikke ønsker det.
Og er man med i "fremadstormende karrierekvinners jobbsøkersnettverk" er det temmelig åpenbart hva man er med på, og da er det ikke å utnytte andre akkurat.

Hva mener du med å utnytte andre, forresten, det blir jo opptil hver enkelt å bestemme hva man er villig til å bidra med av råd, tips, kontakter osv?

m^2 er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no