Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Er det veldig dyrt med elektriker?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-02-08, 23:07   #28
annemede
Ser lyst på livet
 
annemede sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 18.077
Blogginnlegg: 241
annemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Er det veldig dyrt med elektriker?

Opprinnelig lagt inn av Iset, her.

Det er bare to-tre slike, tror jeg, de andre ser helt annerledes ut.

Om det er bare noen få som er skiftet så kan det tyde på at det er de som oftest har gått. Hvor lenge er det dere har bodd der, og har det vært et problem hele tiden?


Opprinnelig lagt inn av Iset, her.

Kommer ikke på noe, egentlig, men for en stund siden (et halvt år?) fikk vi en arvet ovn (sånn som står på gulvet, med hjul på). Den varmer noe helt grassalt og er så deilig, men hele ovnen (selv dekselet) blir vanvittig varmt. Jeg nevnte det for mannen i dag, for jeg mener strømmen begynte å gå hyppigere etter at den kom i hus, men han sa bare "for noe tull" så jeg slo det fra meg.

Er det en oljeovn? Det har vel vært snakket en del om at en del av de gamle oljeovnene ble slitt, og at de sprakk i skjøtene pga utvidingen og krympingen som følge av oppvarmingen og avkjølingen av oljen inne i ovnene. Hva slags type ovn er det?

annemede er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no