Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Er du mørkredd/husredd el?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Se resultatene: Er du mørkredd/husredd?
Nei, jeg er ikke redd for noe (supertøff) 13 17,57%
Nei, men jeg tar forholdsregler når jeg går alene hjem 30 40,54%
Ja, jeg er redd for alt (superpingle) 17 22,97%
Jeg er bare mørkredd 11 14,86%
Jeg er bare husredd 5 6,76%
Annet 10 13,51%
Flervalgsundersøkelse. Deltakere: 74. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-02-08, 23:29   #1
Dixie Diner
Nymotens gammeldags
 
Dixie Diner sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
Dixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Er du mørkredd/husredd el?

Svarte "annet". Jeg tror jeg har sett litt for mange grøssere opp gjennom årene til å IKKE være litt felen (er det et lokalt uttrykk?). Jeg er jo så "domm" at jeg tror på spøkelser og diverse, og er jeg helt alene hjemme på kveldene begynner ofte tankene å spinne. Jeg er ikke noe særlig redd ute, for jeg er ikke så redd ekte mennesker. Er mer redd spøkelser.

__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer.
Dixie Diner er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 21-02-08, 23:48   #2
Frantzen
Passiv
 
Innlegg: n/a
Standard

Sv: Er du mørkredd/husredd el?

Opprinnelig lagt inn av Iset, her.

Svarte "annet". Jeg tror jeg har sett litt for mange grøssere opp gjennom årene til å IKKE være litt felen

Felen!
:mimrer:

  Svar med sitat
Gammel 22-02-08, 08:13   #3
MokkMokk
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: oppi der :peker:
Innlegg: 5.001
MokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt av
Standard

Sv: Er du mørkredd/husredd el?

Opprinnelig lagt inn av Iset, her.

Jeg er ikke noe særlig redd ute, for jeg er ikke så redd ekte mennesker. Er mer redd spøkelser.

Samme her. Jeg kan godt glemme å låse utgangsdøra før jeg køyer, men jeg blir stiv av skrekk av knirkelyder natterstid som jeg ikke kan finne en umiddelbar, logisk grunn til.

Krysset forøvrig av for "superpingle".

MokkMokk er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Emneord
husredd, mørkredd, pingle


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no