Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

En meget misfornøyd Reimatec-kjøper

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-11-06, 21:43   #31
Ingrid-lille
Dramaqueen
 
Ingrid-lille sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Nordens Paris
Innlegg: 1.402
Ingrid-lille imponerer mange og er sikkert smartIngrid-lille imponerer mange og er sikkert smartIngrid-lille imponerer mange og er sikkert smartIngrid-lille imponerer mange og er sikkert smartIngrid-lille imponerer mange og er sikkert smartIngrid-lille imponerer mange og er sikkert smartIngrid-lille imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: En meget misfornøyd Reimatec-kjøper

Fjorårets vinter var en "tørr" vinter her oppe, med mye barfrost. Da gikk babyutstyrsbutikken her i byen ut og lovde alle som hadde fått dressene sine ødelagte på grunn av dette, "lapper" av dressenes stoff for å sy på, og for en billig penge fikk de sydd de på også om jeg ikke husker feil. Jeg syns det var bra service jeg.

Jeg synes dette var en teit annonse. Her er en mann som jeg antar har fått et godt prisavslag hos babyshop på grunn av denne "feilen" på varen, og som likevel henger ut butikken på denne måten.

Ingrid-lille er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:41.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no