Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold > Madam Mims oppskriftsforum

Soltørkede tomater

Madam Mims oppskriftsforum Har du noen gode oppskrifter å dele, eller er på jakt etter noen gode oppskrifter? Da er dette det rette forumet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-11-06, 22:57   #14
Nynne
Erfaren
 
Nynne sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 1.159
Nynne imponerer mange og er sikkert smartNynne imponerer mange og er sikkert smartNynne imponerer mange og er sikkert smartNynne imponerer mange og er sikkert smartNynne imponerer mange og er sikkert smartNynne imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Soltørkede tomater

Opprinnelig lagt inn av Koma, her.

Jeg bruker det i stort sett alle pastaretter med tomatsaus, det bringer inn en ny dimensjon i sausen
(I dag laget jeg kjøttboller og pasta som jegg gratinerte i ovnen med tomatsaus og ost. Hadde masse strimlet soltørket tomat over, og det var prikken over i'en i en ellers god rett. Masse smak)


Dette høres veldig godt ut!
Må jeg prøve!

Ellers har jeg bare brukt soltørkede tomater uten olje, i salaten og det var kjempegodt! (men jeg bruker olivenolje og litt sitronsaft i salaten så litt olje blir det jo alikevel på de)

__________________
~ The most dangerous place on earth is to be between a mother and her children
Nynne er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no