Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Høyre vil fjerne støtte til assistert befruktning

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-03-08, 23:10   #37
Mams
er grønn og fin.
 
Mams sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Akershus
Innlegg: 13.045
Blogginnlegg: 8
Mams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Høyre vil fjerne støtte til assistert befruktning

Jeg er så heldig at jeg blir gravid bare mannen vifter med trusa.

Dermed synes jeg de blir feil at de som ikke er så heldig skal måtte ut med tusenvis av kroner for å få den ekstra hjelpen de trenger.
"Det er ingen menneskerett å få barn" er et utrolig tåpelig utsagn, og jeg lurer på omnoen av de som bruker dette har opplevd å slite for å bli gravid.
Om noen av de har trengt hjelp, for jeg har mine mistanker om at de ikke har det.
Barnløshet er kansje ingen sykdom, men det kan være en sykdom som gjør at situasjonen er slik.
Og ikke minst, det kan helt sikkert føre til sykdom hos den det gjelder.

Kjenner at jeg har veldig lyst til å bli fryktelig usaklig siden det er Erna Solberg som kommer med uttalelsen, men det blir så feil.
Da havner jeg like langt nede på empatilisten som det hun gjør.

Å være litt mindre navlebeskuende og vise empati med andre som ikke er like heldig skader ALDRI. Heller ikke her.

__________________
Hvordan hybelkaniner formerer seg? De bestøver hverandre selvsagt.
Mams er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no